Tribūna

Vieta TAVO tinkaraščiui

v0.3 0

by


March 20, 2013

Dar keletas naujų funkcijų ir klaidų ištaisymų. Daugiausiai – socialumo ir interaktyvumo fronte, atsiliepiant į naudotojų ir skaitytojų pageidavimus:

  1. Thumbs up / thumbs down balsavimo mygtukai, kuriuos galima įterpti bet kurioje įrašo vietoje. Pavydžiui, šiame įraše taip galite balsuoti, kurie patobulinimai jums labiausiai patiko. Į tekstą įterpiama naudojant [ p id=”x” ] tekstas [ / p ] shortode. X – unikalus (nesikartojantis straipsnio ribose) numeris. Puslapio administratorius gali matyti, koks yra bendras rezultatas. Sukurta mūsų naujausios Naujienų tribūnos prašymu. 
  2. Social buttons. Facebook, Twitter, Google +1, StumbleUpon, Reddit, LinkedIn ir netgi lietuviškojo One.lt „užskaitau“. Galima pasirinktinai įjungti, tuos, kurie reikalingi, jie pasirodo po straipsnio tekstu. Įjungiama per Appearance>Customize>Social. Taip pat sukurta Naujienų tribūnos prašymu.
  3. RSS. Įjungtas automatinis RSS nuorodų įterpimas į puslapio kodą. Pasirodo, RSS dar nemiręs, nors Google ir mano kitaip. Lankytojų pageidavimas.
  4. Komentarai. Keli smulkūs pakeitimai komentarų atvaizdavime – patobulintas atsakymų vaizdavimas ir paslėpti avatarai žiūrint mobiliąją versiją.