Tribūna

Vieta TAVO tinkaraščiui

v0.2 2

by


March 16, 2013

Pirmiausiai, atsiprašom už klaideles, kuriomis šiandien spjaudėmės. Perkėlėm vystymą į atskirą serverį ir daugiau tai turėtų nepasikartoti.

Statybos darbai nepraėjo be pėdsakų. Atsirado keletas papildomų temos nustatymų, dauguma – @NePosas prašymu.

  • Atsirado galimybė šalia antraštės rodyti komentarus;
  • Taip pat galite pasirinkti, ar rodyti įrašui priskirtas kategorijas ir žymas;
  • O footeryje galima rodyti nuorodas į valdymo paneles.
  • get_shortlink nuo šiol trumpina nuorodas per tiny.lt servisą. Ši funkcija – atskiras įskiepis (‘tiny.lt Shortlinks’) todėl norintys gali ją išjungti.

Kiti pakeitimai – architektūriniai. Ėmėme naudoti „Must use“ įskiepius. Tai Akismet (komentarų spamo filtras), Nginx compatibility (geresniam suderinamumui su mūsų naudojamu nginx HTTP serveriu) ir Tribūnos įskiepis. Jie ir anksčiau buo aktyvuojami automatiškai ir yra reikalingi normaliam Tribūnos veikimui.

Toliau planuose – soc. tinkų integravimas: Like/Tweet/+1 mygtukai, auto tweet/share ir pan. Idėjos ir pasiūlymai – welcome.


Comments

  1. Galima ginčytis ar RSS jau miręs reikalas ar dar ne, bet jūsų puslapių kode pasigedau nuorodos į RSS. O pagal WP standartus atspėjus, kad turėtų būt tribuna.lt/feed, paaiškėjo, kad nepateikiat pilno teksto.

    Jei pataisytumėt abu dalykus, tai bent jau vienas skaitytojas būtų laimingesnis.

    • Fixes on the way. Pagal nustatymus įjungtas „Full text“ feed’as ir bent jau theoldreader.com rodo pilną tekstą. Tiesa, kiekviena atskira Tribūna turi savo pasirinkimą šiuo klausimu, bet standartinis yra „Full text“ nustatymas.