Tribūna

Vieta TAVO tinkaraščiui

Tobulėjam 0

by


March 7, 2013

Taigi, po starto jau praėjo daugiau nei savaitė. Per tą laiką gerokai pasistūmėjome į priekį. Temoje atsirado post-format’ų palaikymas – greta standartinio galima pasirinkti image, quote, aside ir video formatus.

  • image – tiesiog paveikslėlis su komentaru po apačia. Paveikslėlis imamas iš featured image, aprašymas – iš straipsnio teksto.
  • quote – visas straipsnis formatuojamas kaip citata.
  • aside – paprastas straipsnis, tik be antraštės.
  • video – iš YouTube ar Vimeo įkeltas vaizdo įrašas. Naudojamas oEmbed, taigi į turinį tiesiog reikia įterpti nuorodą paprastu tekstu, nieko daugiau.

oEmbedus galima naudoti ir kituose turinio tipuose. Greta standartinių WordPress’o tiekėjų galite naudoti ir gist – kodo pavyzdžių įterpimui.

Truputį padailinome integraciją su soc tinklais – įterpiant Tribūnos nuorodas Facebook’e ir G+ generuojamas informatyvesnis ir tvarkingesnis aprašymas. Laukiam, kol Twitter patvirtins iš savo pusės, tuomet ir tweet’uose gražiau atrodysim.

Truputį krapštėmės su responsiveness – dabar jau visi elementai turėtų sėkmingai tilpti mobiliajame telefone. Jei pastebėsit dar trūkumų – praneškit.

Atsirado keletas naujų įskiepių – Markdown palaikymui ir EU slapukų įstatymo išpildymui.

Ir galiausiai – visose antraštėse (straipsnių, įrašų, ir netgi meniu punktų) nuo šiol galima naudoti Font awesome ikonas. Tiesiog parašykite ikonos pavadinimą laužtiniuose skliaustuose, pavyzdžiui [facebook].