Tribūna

Vieta TAVO tinkaraščiui

v0.3 0

by


Dar keletas naujų funkcijų ir klaidų ištaisymų. Daugiausiai – socialumo ir interaktyvumo fronte, atsiliepiant į naudotojų ir skaitytojų pageidavimus:

 1. Thumbs up / thumbs down balsavimo mygtukai, kuriuos galima įterpti bet kurioje įrašo vietoje. Pavydžiui, šiame įraše taip galite balsuoti, kurie patobulinimai jums labiausiai patiko. Į tekstą įterpiama naudojant [ p id=”x” ] tekstas [ / p ] shortode. X – unikalus (nesikartojantis straipsnio ribose) numeris. Puslapio administratorius gali matyti, koks yra bendras rezultatas. Sukurta mūsų naujausios Naujienų tribūnos prašymu. 
 2. Social buttons. Facebook, Twitter, Google +1, StumbleUpon, Reddit, LinkedIn ir netgi lietuviškojo One.lt „užskaitau“. Galima pasirinktinai įjungti, tuos, kurie reikalingi, jie pasirodo po straipsnio tekstu. Įjungiama per Appearance>Customize>Social. Taip pat sukurta Naujienų tribūnos prašymu.
 3. RSS. Įjungtas automatinis RSS nuorodų įterpimas į puslapio kodą. Pasirodo, RSS dar nemiręs, nors Google ir mano kitaip. Lankytojų pageidavimas.
 4. Komentarai. Keli smulkūs pakeitimai komentarų atvaizdavime – patobulintas atsakymų vaizdavimas ir paslėpti avatarai žiūrint mobiliąją versiją.

v0.2 2

by


Pirmiausiai, atsiprašom už klaideles, kuriomis šiandien spjaudėmės. Perkėlėm vystymą į atskirą serverį ir daugiau tai turėtų nepasikartoti.

Statybos darbai nepraėjo be pėdsakų. Atsirado keletas papildomų temos nustatymų, dauguma – @NePosas prašymu.

 • Atsirado galimybė šalia antraštės rodyti komentarus;
 • Taip pat galite pasirinkti, ar rodyti įrašui priskirtas kategorijas ir žymas;
 • O footeryje galima rodyti nuorodas į valdymo paneles.
 • get_shortlink nuo šiol trumpina nuorodas per tiny.lt servisą. Ši funkcija – atskiras įskiepis (‘tiny.lt Shortlinks’) todėl norintys gali ją išjungti.

Kiti pakeitimai – architektūriniai. Ėmėme naudoti „Must use“ įskiepius. Tai Akismet (komentarų spamo filtras), Nginx compatibility (geresniam suderinamumui su mūsų naudojamu nginx HTTP serveriu) ir Tribūnos įskiepis. Jie ir anksčiau buo aktyvuojami automatiškai ir yra reikalingi normaliam Tribūnos veikimui.

Toliau planuose – soc. tinkų integravimas: Like/Tweet/+1 mygtukai, auto tweet/share ir pan. Idėjos ir pasiūlymai – welcome.

Tobulėjam 0

by


Taigi, po starto jau praėjo daugiau nei savaitė. Per tą laiką gerokai pasistūmėjome į priekį. Temoje atsirado post-format’ų palaikymas – greta standartinio galima pasirinkti image, quote, aside ir video formatus.

 • image – tiesiog paveikslėlis su komentaru po apačia. Paveikslėlis imamas iš featured image, aprašymas – iš straipsnio teksto.
 • quote – visas straipsnis formatuojamas kaip citata.
 • aside – paprastas straipsnis, tik be antraštės.
 • video – iš YouTube ar Vimeo įkeltas vaizdo įrašas. Naudojamas oEmbed, taigi į turinį tiesiog reikia įterpti nuorodą paprastu tekstu, nieko daugiau.

oEmbedus galima naudoti ir kituose turinio tipuose. Greta standartinių WordPress’o tiekėjų galite naudoti ir gist – kodo pavyzdžių įterpimui.

Truputį padailinome integraciją su soc tinklais – įterpiant Tribūnos nuorodas Facebook’e ir G+ generuojamas informatyvesnis ir tvarkingesnis aprašymas. Laukiam, kol Twitter patvirtins iš savo pusės, tuomet ir tweet’uose gražiau atrodysim.

Truputį krapštėmės su responsiveness – dabar jau visi elementai turėtų sėkmingai tilpti mobiliajame telefone. Jei pastebėsit dar trūkumų – praneškit.

Atsirado keletas naujų įskiepių – Markdown palaikymui ir EU slapukų įstatymo išpildymui.

Ir galiausiai – visose antraštėse (straipsnių, įrašų, ir netgi meniu punktų) nuo šiol galima naudoti Font awesome ikonas. Tiesiog parašykite ikonos pavadinimą laužtiniuose skliaustuose, pavyzdžiui [facebook].